Nyhet

Se The Weeknd omgitt av kaos i ny video

Sammen med GoPro har The Weeknd og Eminem skapt et lite ragnarok.

The Weeknd og Eminem har sammen laget en remiks av The Weeknds egne The Hills, som også har fått sin egen video.

Til tross for videoens korte varighet på kun ett minutt og femti sekunder, går det ikke stille for seg. The Weeknd blir bokstavelig talt omgitt av kaos etter at han forlater et spillested via bakutgangen.

Ild i vinduene, bileksplosjoner, brennende komenter og føniksfulger er kun få av dommedagsscenene man kan vitne i klippet. Dersom man bruker nettleseren Chrome eller YouTube-appen til mobil, kan man bruke pilene øverst til venstre i videoen for å endre perspektivet. Musikkvideoen kan sees nederst i saken.


The Weeknd spilte nylig en eksklusiv konsert i Oslo som hans eneste opptreden i Norden i år. Det var ikke mulig å kjøpe billetter til intimkonserten da disse ble delt ut via konkurranser i regi av blant andre Universal, Spotify og NRK P3s sosiale mediekanaler. Dersom du gikk glipp av begivenheten kan du ta en titt på fotogalleriet fra konserten her.

Under kan du se The Weeknds nye versjon av The Hills med gjesteartist Eminem:


ANNONCE