Fansen må nok vente en stund på ny musikk.
Alle Adele-fans var nok klare for at et tredjealbum fra briten, som de tidligere albumene 19 og 21, skulle komme i januar.
Billboard melder imidlertid at man må belage seg på venting til slutten av året - eller til 2016, for å høre ny musikk fra 26-åringen.
Ryktene sier at Adele tar seg god tid med tredjealbumet. Mye på grunn av at hun i 2012 ble mor til en liten gutt.
Adele Adkins ble for alvor kjent i 2008, da hun slo igjennom med låta Chasing Pavements. Resten er et rent eventyr. I 2010 kom kanskje hennes største hit Rolling in the Deep og to år senere stilte hun med musikk til James Bond-filmen Skyfall.
Adele har i løpet av sin åtte år lange karriere solgt over 40 millioner album – og 50 millioner singler på verdensbasis.