Nyhet

Nå kommer hun til Oslo

GAFFA.no - alt om musikk!

En av Sveriges største popstjerner gjester Rockefeller. 

Fredag morgen ble det annonsert at Molly Sandéns arenaturné turer innom Norges hovedstad. Det er hennes klart største turné hittil og har fått navnet «DOM SKA VETA ARENA TOUR». 

Popartisten bak hitlåter som "Rosa himmel" og "Sand" spiller på Rockefeller 16. mars 2022.


Molly Sandén har hatt et storartet 2021 og står i dag med over 300 millioner streams på Spotify. Den internasjonale suksessen med ”Husavik” på Oscar-gallaen i våres ble fulgt opp av albumet DOM SKA VETA i mai og påfølgende pris for Årets kvinnelige artist på svenske Rockbjörnen.

Albumet, med låter som ”Jag mår bra nu”, Kärlek slutar alltid med bråk” og ”Nån annan nu”, har fått svært god mottakelse i svensk presse. Den 30. september fortsatte Molly Sandén suksessen med å slippe singelen ”Vi ska aldrig gå hem". Den klatret høyt på Spotify Topp 50 og ble ukas P3-hit både i Sverige og Danmark.

Billettene legges ut for salg 12. oktober fra klokken 10.00 på unitedstage.no og Ticketmaster.


ANNONCE